Доступність посилання

ТОП новини

Віце-прем'єр: український флот – у тяжкому стані


Віце-прем`єр-міністр України Віктор Тихонов заявляє, що Збройні Сили України, і зокрема Військово-Морський флот, перебувають зараз у тяжкому стані.

На цьому він наголосив сьогодні журналістам в Севастополі після церемонії відкриття Військово-морського музею на Михайлівській батареї, приуроченому до Дня флоту України.

«Ми одержали такий спадок, який треба багатьох років виправляти. Ви знаєте, цей уряд розуміє, і президент це теж розуміє, і це – найголовніше», – пояснив віце-прем`єр.

На його думку, «вирішити треба всього три проблеми». «Треба знайти ось тим випускникам, яких ми сьогодні випустили добру роботу, забезпечити їх житлом і доброю зарплатнею. Щоб ці люди, віддаючи життя за нашу Вітчизну, не думали про те, як живе його родина. Вирішивши ці проблеми, ми вирішимо проблеми обороноздатності нашої країни», – вважає Тихонов.

У неділю в Севастополі відбулися урочистості з нагоди Дня флоту України. У них взяв участь Президент України Віктор Янукович.

Він, зокрема, взяв участь участь у церемонії випуску офіцерів Академії Військово-Морських сил України імені Нахімова, вручив кортики кращим випускникам і звернувся до них із напутнім словом.


ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG