Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 23:14

«Репортери без кордонів» приїдуть в Україну – Герман


Міжнародна правозахисна організація «Репортери без кордонів» прийняла запрошення Адміністрації Президента Віктора Януковича відвідати Україну. Як повідомили в Адміністрації, про це йдеться в листі генерального секретаря організації Жан-Франсуа Жюльяра на ім’я заступника голови Адміністрації Президента Ганни Герман.

Зі свого боку, Герман повідомила про початок консультацій щодо дати візиту представників «Репортерів без кордонів».

«Я сподіваюся на істотну допомогу «Репортерів без кордонів» у справі розширення свободи слова в Україні. У мене є хороший досвід співпраці з цією авторитетною організацією і переконана: «Репортери…» підтримають наші зусилля в розвитку свободи слова в Україні та щодо створення умов, за яких повернення цензури стало б неможливим за жодних умов», – наголосила заступник голови АП.

Минулого тижня у прес-службі Президента України повідомили, що о 13:00 в Адміністрації Президента відбудеться прес-конференція заступника глави Адміністрації Ганни Герман і медіаексперта «Репортерів без кордонів» Жана Мартана. Під час спілкування зі ЗМІ Герман зауважила, що Мартан як відомий європейський медіаексперт, юрист, що співпрацює з Єврокомісією та міжнародною організацією «Репортери без кордонів», на запрошення української сторони надаватиме консультації щодо створення в Україні організації із захисту свободи слова.

Наступного дня «Репортери без кордонів» заявили, що не направляли свого представника в Україну і не вповноважувала його надавати оцінку ситуації зі свободою слова в нашій державі. У заяві зазначалося, що представники «Репортерів без кордонів», у тому числі генеральний секретар організації Жан-Франсуа Жюльяр, планують відвідати Україну на запрошення Адміністрації Президента.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG