Доступність посилання

ТОП новини

Комiсiя Ради планує заслухати Тимошенко i представника «РосУкрЕнерго»


Тимчасова слiдча комiсiя Верховної Ради щодо рiшення Стокгольмського арбiтражного суду має намiр 12 липня на своєму засiданнi заслухати екс-прем’єра України Юлiю Тимошенко, екс-мiнiстра енергетики Юрiя Продана, нинiшнього мiнiстра енергетики Юрiя Бойка, а також представника ради директорiв «РосУкрЕнерго».

Таке рішення ухвалили сьогодні на засiданнi комiсiї в Києвi.

Крім цього, комісія уповноважила депутатів Валерія Бондика (Партія регіонів) і Володимира Ар’єва (НУНС) провести зустріч із заарештованим у справі про службову халатність колишнім головою Державної митної служби Анатолієм Макаренком. Інформацію депутатів за підсумками зустрічі з Макаренком планують заслухати також 12 липня.

Крім того, комісія визначила за необхідне звернутися в Міністерство юстиції й державну виконавчу службу при Мін’юсті із запитом про надання інформації про відкриття провадження справи за рішенням Арбітражного інституту Торговельної палати Стокгольма. За словами голови комісії, депутата від НУНС Романа Зварича, надання такої інформації дасть змогу оцінити статус цього рішення для України.

1 липня парламент створив Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України щодо рішення Стокгольмського арбітражного суду, розслідування фактів корупційної діяльності компанії «РосУкрЕнерго» і причетності до цього посадових осіб органів державної влади та арешту екс-голови Державної митної служби Анатолія Макаренка.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG