Доступність посилання

ТОП новини

Шуфрича звільнили з міністра надзвичайних ситуацій


Верховна Рада звільнила Нестора Шуфрича в суботу з посади міністра з питань надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи «у зв’язку з переходом на іншу роботу».

Проект постанови про його звільнення з таким формулюванням подав у п’ятницю до парламенту Кабінет Міністрів.

Пізніше в п’ятницю на сайті Президента з’явився указ про призначення Шуфрича заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони.

Народний депутат від БЮТ Сергій Міщенко, коментуючи в суботу журналістам це звільнення, висловив думку, що посаду міністра з надзвичайних ситуацій «готують для когось» як «хабар», «щоб невеличка, але горда група з однієї з фракцій увійшла в коаліцію».

При цьому він висловив припущення, що це буде група депутатів, наближена до Віктора Балоги, голови партії «Єдиний центр» і колишнього голови Секретаріату Президента за часів Віктора Ющенка, який також уже бував у 2005–6 роках міністром із надзвичайних ситуацій.

Шуфрича ж, за словами Міщенка, призначенням на посаду в РНБО, на якій той «нічого не вирішує», «помножили на нуль і відправили в заслання».

Натомість народний депутат із групи «Єдиний центр» фракції НУНС Михайло Полянчич, оцінюючи для журналістів озвучену бютівцем можливість, заявив, що входження його групи до коаліції нині – «виключене питання», бо Віктор Балога «на хабарі не є дрібний чоловік».

А народний депутат від КПУ Євген Царьков заявив журналістам, що нового міністра призначать за квотою Партії регіонів.
XS
SM
MD
LG