Доступність посилання

ТОП новини
22 Січень 2019, Київ 16:40

Турецька авіація бомбардувала курдські цілі на півночі Іраку


Турецькі бойові літаки обстріляли в суботу підозрювані об’єкти курдських сепаратистів із Туреччини у прилеглій частині півночі Іраку, де теж живуть місцеві курди.

Унаслідок авіаудару поранена одна цивільна особа, пошкоджене майно.

Як інформує сайт іракського Патріотичного союзу Курдистану, що його очолює президент Іраку, курд за національністю Джалал Талабані, турецькі літаки завдали ударів по п’яти об’єктах, при чому потерпіли обійстя і худоба громадян Іраку.

Туреччина вже неодноразово посилала бойову авіацію й навіть сухопутні війська в прикордонні регіони північного Іраку, де курдські збройні сепаратистські повстанці з Туреччини переховуються на територіях, заселених іракськими курдами.

На початку червня бойовики збройної організації «Робітнича партія Курдистану» оголосили, що припиняють свій мораторій на бойові дії, і почали активні напади на турецькі військові об’єкти.

Заборонене збройне курдське угруповання «Робітнича партія Курдистану» з 1978 року веде криваву кампанію за самостійність чи принаймні широку автономію для турецьких курдів на південному сході Туреччини на марксистсько-ленінських засадах. За цей час унаслідок їхньої боротьби загинули, як вважають, понад 40 тисяч людей. Це угруповання вважають за терористичне низка країн і міжнародних організацій.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG