Доступність посилання

ТОП новини

Відповідальність за стабільність в Афганістані лежить на місцевому уряді – представник США


У Сенаті США вчора обговорили військову стратегію в Афганістані і відсутність ознак прогресу у майже десятирічному конфлікті з «Талібаном» та його терористичними союзниками.

Члени комітету з міжнародних відносин зустрілися зі спеціальним представником США в Афганістані Річардом Голбруком.
Голова сенатського комітету демократ Джон Керрі, а також чільний представник республіканців Річард Луґар говорили про неочевидність стратегії і мети Сполучених Штатів у цій операції.

Річард Голбрук відповів, що остаточна відповідальність за гарантування стабільності в Афганістані лежить на місцевому уряді, якому міжнародне співтовариство має продовжувати надавати допомогу.

«Афганістан не зможе просуватися вперед без підтримки міжнародного співтовариства на чолі з найбільшою країною – Сполученими Штатами Америки. Міжнародні сили мають продовжити виконання своїх зобов'язань у військовій боротьбі», – сказав спеціальний представник США в Афганістані Річард Голбрук.

Члени Сенату розглядають стратегію дій в Афганістані у той час, коли США, міжнародні союзники та афганські урядові війська готуються до наступу у південно-східному регіоні Кандагар, який називають духовною батьківщиною руху «Талібан».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG