Доступність посилання

ТОП новини

Янукович підписав закон про скорочення бюджету


Президент Віктор Янукович підписав зміни до законів про держбюджет і про пенсійне забезпечення, повідомила його прес-служба.

Закон про ці зміни, ухвалений у Верховній Раді 8 липня, має на меті зменшити дефіцит бюджету і виконати умови меморандуму про співпрацю між Україною і Міжнародним валютним фондом.

За словами повідомлення прес-служби, цей закон сприятиме відновленню співпраці України з МВФ і стабільності її фінансової системи.

Здійснення таких заходів є однією з умов, що стосуються бюджету та фінансового сектора, на яких Міжнародний валютний фонд може надати Україні нову резервну позику stand-by на суму 14 мільярдів 900 мільйонів доларів США.

Рада директорів МВФ має розглянути цю програму співпраці, розраховану на два з половиною роки, наприкінці цього місяця.

Попередню таку позику, загалом майже на 17 мільярдів доларів, МВФ надав Україні восени 2008 року. З неї Україна отримала три транші загалом майже на 11 мільярдів доларів, але вже четвертий транш так і не надійшов – у жовтні 2009 року місія МВФ поїхала з Києва, не давши тоді позитивної оцінки виконанню Україною програми реформ. Відтоді співпраця України з МВФ не поновлювалася.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG