Доступність посилання

ТОП новини
22 Січень 2019, Київ 16:53

Президент Росії прийняв відставку керівника Башкортостану


Президент Росії Дмитро Медведєв прийняв у четвер відставку президента Республіки Башкортостан у Росії Муртази Рахімова.

Російський керівник подякував башкирському і нагородив його однією з найвищих нагород Росії, орденом «За заслуги перед Вітчизною» першого ступеня.

Тимчасовим виконувачем обов’язків президента Башкортостану призначений Рустем Хамітов, заступник голови правління енергетичної компанії «Русгідро», яка, зокрема, є власником більшої частини російських гідроелектростанцій.

76-літній Рахімов був одним із регіональних російських лідерів, які найдовше пробули на своїй посаді. Він керував Башкортостаном, колишньою Башкирією, з радянських часів, із 1990 року, спершу як голова її Верховної ради, а потім і як президент. Був тричі обраний на президентську посаду (як стверджують критики, зі значними порушеннями), а після адміністративної реформи тодішнього президента Росії Володимира Путіна, яка скасувала вибори керівників регіонів, і з його подання був 2006 року знову затверджений на президента башкирським парламентом.

Як стверджувала днями російська газета «Коммерсант», піти в відставку домагався від Муртази Рахімова голова адміністрації президента Росії Сергій Наришкін.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG