Доступність посилання

ТОП новини

В ОБСЄ завершують розгляд поліційної місії для Киргизстану


Казахстан заявив у суботу, що сподівається на офіційне схвалення Організацією з безпеки і співпраці в Європі поліційної місії до Киргизстану до закінчення міністерської зустрічі ОБСЄ, яка відбувається цього дня поблизу найбільшого міста Казахстану Алмати.

Як заявив міністр закордонних справ Казахстану, який нині головує в ОБСЄ, Канат Саудабаєв, організація завершує процес рішення у зв’язку з проханням Киргизстану направити Поліційну дорадчу групу до Ошської і Джалал-Абадської областей на півдні цієї країни.

Підтримку планові висловили, крім Казахстану, ціла низка країн-членів ОБСЄ, серед яких США, Німеччина, Франція тощо. Представники цих країн говорили про «широку підтримку».

Організація з безпеки і співпраці в Європі ще в п’ятницю заявила, що узгодила з урядом Киргизстану принципи роботи місії з 52 працівників поліції, які мають прибути без зброї і навчати працівників правоохоронних органів цієї країни й допомагати їм протягом чотирьох місяців. Але цю місію ще мають офіційно схвалити всі 56 країн-членів ОБСЄ.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG