Доступність посилання

ТОП новини
23 Квітень 2019, Київ 07:23

25 лютого в Грузії оголосили Днем радянської окупації


Грузинський парламент на останньому засіданні літньої сесії ухвалив постанову, в якій оголосив 25 лютого Днем радянської окупації Грузії. Крім того, 23 серпня оголосили в країні днем пам’яті жертв тоталітарних режимів, повідомляє кореспондент Радіо Свобода в Грузії.

Керівник парламентського комітету з міжнародних справ Акакій Мінашвілі, представляючи документ «Про день окупації», заявив, що 25 лютого 1921 року Радянська Росія окупувала і анексувала Грузію, вбивши за час окупації сотні тисяч невинних людей.

Крім того, в документі мовиться, що з 1991 року Російська Федерація не лише не припинила політику окупації, а й спровокувала два конфлікти на грузинській території – в Абхазії та Південній Осетії, влаштувала там етнічні чистки грузинського населення, а в 2008 році повністю окупувала ці регіони.

Іншою постановою парламент оголосив 23 серпня Днем пам’яті жертв тоталітарних режимів. В цій постанові комунізм і фашизм повністю прирівнюються щодо їхньої відповідальності за загибель мільйонів людей.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG