Доступність посилання

ТОП новини

Доній спростовує заяву Медведька


Народний депутат від НУНС Олесь Доній спростовує заяву Генерального прокуратора Олександра Медведька щодо неодноразових викликів народного депутата до прокуратури за фактом його побиття.

Про це Доній заявив сьогодні кореспонденту УНІАН.

«Генеральний прокурор України вводить в оману громадськість. Вже протягом кількох місяців Генеральна прокуратура боїться викликати мене», – сказав народний депутат.

За його словами, 28 квітня він подав заяву до ГПУ, і ГПУ мала ухвалити рішення про визнання його потерпілим під час подій у сесійній залі Верховної Ради 27 квітня 2010 року, коли відбувалася ратифікація «харківських угод».

Доній зауважив, що після цього слідчий мав приїхати до нього і лікарню, зробити виїмку медичних документів та передати їх судово-медичному експерту для проведення експертизи.

«Експертиза робиться не з фізичної особи, а за наслідками лікування за документами. Але жоден із цих трьох кроків Генеральна прокуратура не зробила», – сказав народний депутат.

При цьому Доній зауважив, що в Генеральну прокуратуру його запрошували не у справі його побиття, як потерпілого, а у зовсім іншій справі – як свідка.

За словами Донія, прокуратура боїться визнати його потерпілим.

«У мене є підозри, чому пан Медведько вводить всіх в оману. Очевидно, це пов’язано з тим, що ідентифікована особа, яка наносила мені удари. Але ця особа, як свідчать публікації в пресі, пов’язана з донецькими кримінальними угрупованнями», – сказав він.

Сьогодні Генпрокурор Олександр Медведько наполегливо попросив народного депутата Олеся Донія з’явитися в прокуратуру Києва з питання, що пов’язане з розслідуванням факту нанесення йому тілесних ушкоджень у парламенті. За словами генпрокурора, він отримав інформацію від свого заступника – прокурора м. Києва Юрія Ударцова про те, що факт побиття депутата Донія перевіряється, але «на неодноразові запрошення Доній до органів прокуратури не з’явився».
XS
SM
MD
LG