Доступність посилання

ТОП новини

Кабмін готовий вдвічі скоротити апарат міністерств – Колесніков


Кабінет Міністрів України готовий відмовитися від надлишкових витрат і скоротити вдвічі апарат міністерств, щоб заощадити кошти державного бюджету, заявив віце-прем'єр із питань «Євро-2010», голова Донецької обласної організації Партії регіонів Борис Колесніков на засіданні ради облпарторганізації.

«Ми можемо вести чесний діалог із платниками податків лише в тому випадку, якщо влада відмовилася від усіх зайвих витрат. Взагалі треба відмовитися від усього і максимально все спростити. Кабмін до цього готовий. Кабмін готовий до того, щоб на 50% скоротити кількість працівників міністерств і на 85-90% відмовитися від транспорту», – цитує віце-прем'єра офіційне інтернет-представництво облорганізації Партії регіонів.

За словами Колеснікова, наразі органи виконавчої влади надто бюрократичні.

«Радянський Союз, який повністю володів економікою, і була повна монополія на засоби виробництва, повна монополія на зовнішню торгівлю, не виробляв такої кількості паперів і не мав таку кількість чиновників. Але мав набагато більші матеріальні можливості. Тому тут багато чого залежить від нас, тобто від Кабміну», – наголосив віце-прем'єр.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG