Доступність посилання

ТОП новини
23 Січень 2019, Київ 01:12

Україна збалансує свій аграрний ринок і стане виробником номер один – міністр


Міністерство аграрної політики розробляє стратегію, яка дозволить адекватно адаптуватися до вимог Світової організації торгівлі і глобального аграрного ринку. Про це Радіо Свобода повідомив міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк.

«По певних позиціях ми вже кілька років тримаємо перші місця. Це стосується виробництва і торгівлі соняшниковою олією та насінням соняшника, ячменем. По кукурудзі ми на другому місці, за обсягом реалізації пшениці на світовому ринку ми на третьому місці.

Конкуренти побоюються того, що ми наведемо порядок всередині країни, щоб дикий зерновий ринок, який у нас сьогодні існує, здобув форму нормальної цивілізованої торгівлі. Тоді це дасть можливість заробляти не тільки трейдерам, а й виробникам.

Ми зараз в активній фазі переговорів з Чиказькою зерновою біржею. Моя поїздка до Чикаго у вересні дасть можливість розпочати роботу з відкриття зернової біржі в нашій країні, це буде перший крок до цивілізованої торгівлі», – розповів Радіо Свобода міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG