Доступність посилання

ТОП новини

Цушко очолив СПУ, Мороз – почесний голова


На XVІ позачерговому з’їзді Соціалістичної партії у Києві Соціалістична партія обрала своїм лідером Василя Цушка замість Олександра Мороза.

Делегати одноголосно підтримали ініціативу свого нового лідера і обрали Олександра Мороза почесним головою СПУ.

Мороз очолював СПУ з 1991 року – з року її заснування.

47-річний Цушко з березня займає посаду міністра економіки. Новий голова СПУ підкреслив, що не має наміру залишати посаду міністра економіки у зв’язку з обранням лідером партії.

Під час свого виступу на з`їзді Василь Цушкр заявив, що вважає недоцільною опозиційність СПУ: «Я категоричний противник опозиційності».

За його словами, партія повинна керуватися принципом «партнерство заради розбудови». Цушко зазначив, що більшість обкомів СПУ під час президентських виборів підтримали кандидатуру Віктора Януковича на пост Президента України.

Мороз обвинувачує Партію регіонів у спробах побудови однопартійної системи

Олександр Мороз бачить тривожну перспективу для України у випадку фактичного запровадження однопартійної системи. Про це він заявив, виступаючи на XVІ позачерговому з’їзді Соціалістичної партії у Києві.

Довгорічний лідер соціалістів припустив, що найближчим часом, особливо після проведення місцевих виборів, Партія регіонів посилить свій вплив у суспільстві й політикумі. За словами Мороза у політичному розвитку ситуації є «тривожна перспектива, вона пов’язана з наміром частини еліти правлячої нині партії взагалі зробити однопартійну систему».

Водночас Мороз додав, що СПУ готова бути в опозиції до влади у багатьох питаннях, але готова і співпрацювати з владою, за його словами, «в тих напрямках, які збігаються з інтересами народу й держави».
XS
SM
MD
LG