Доступність посилання

ТОП новини

КПУ не планує виходити з коаліції – Голуб


Фракція Комуністичної партії не розглядає можливість виходу з коаліції у Верховній Раді. Про це заявив депутат від КПУ Олександр Голуб, повідомляє агенція Українські Новини.

За словами Голуба, незважаючи на деякі розбіжності в поглядах з Партією регіонів у питаннях соціальної політики, КПУ продовжує відстоювати інтереси своїх виборців у складі більшості.

«Консультації щодо можливості впливу на уряд до цього моменту не вичерпані, і ми будемо продовжувати відстоювати свою позицію. Нічого дивного в цій критиці немає, тому що ми різні політичні сили, які представляють інтереси різних верств населення. І перебуваючи в коаліції, ми дійсно намагаємося відстояти насамперед звичайних громадян», – заявив депутат.

Голуб додав, що членство КПУ в коаліції дає їй додаткові важелі впливу на уряд, у тому числі й у питанні недоцільності підвищення тарифів на газ для населення.

Парламентар допустив, що керівні органи партії можуть розглянути доцільність виходу КПУ з коаліції тільки тоді, коли Партія регіонів або Президент Віктор Янукович порушать підписану з комуністами угоду про співпрацю.

Раніше КПУ висловлювала критику в бік Кабінету Міністрів за підвищення ціни на газ для населення на 50% з 1 серпня.
XS
SM
MD
LG