Доступність посилання

ТОП новини
24 Січень 2019, Київ 08:56

МВС планує скоротити керівний склад відомства удвічі


До кінця цього року чисельність керівного складу Міністерства внутрішніх справ України скоротять на 50% порівняно з нинішнім показником, заявив глава відомства Анатолій Могильов.

Про це він сказав під час зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем у Криму, повідомляє прес-служба глави держави.

Глава МВС також наголосив, що наразі штат керівного складу відомства «дуже роздутий», і його чисельність уже скорочена на 15%.

Зі свого боку, Янукович заявив, що паралельно з реформуванням МВС і оптимізацією роботи його керівників він очікує від відомства «розробки сучасних механізмів мотивацій працівників міліції та ефективної роботи щодо зміцнення соціального захисту міліціонерів».

Крім того, Президент висловив сподівання, що МВС до осені запропонує концепцію, яка має передбачати реформування системи правоохоронних органів загалом.

Могильов повідомив, що відомство вже вивчає досвід такого реформування інших країн, зокрема Росії та Грузії. Він запевнив главу держави, що концепцію реформування МВС підготують у визначений Президентом термін.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG