Доступність посилання

ТОП новини

УПЦ КП проводить хресну ходу з нагоди річниці хрещення Київської Русі


Близько п’яти тисяч священиків та прихильників Української православної церкви Київського патріархату проводять хресну ходу в столиці з нагоди річниці хрещення Київської Русі.

Хресна хода розпочалася від Кафедрального Володимирського собору УПЦ КП, наразі колона рухається вулицею Володимирською в бік Володимирської гірки.

Рух Володимирської вулицею на даний момент перекритий у бік Софійської площі, співробітники міліції супроводжують колону вірян.

Раніше сьогодні Українська православна церква Київського патріархату заявляла, що ДАІ перешкоджає виїзду прочан із західних областей до Києва на святкування. За повідомленням, автоперевізників змушують відмовлятися від перевезення груп прочан, їм погрожують відібрати ліцензію на перевезення й створити інші неприємності.

Водночас сьогодні близько трьох тисяч віруючих прийшли на літургію, яку проводить патріарх Російської православної церкви Кирило в Києво-Печерській лаврі.

У Московській патріархії напередодні заявили, що Кирило, який сьогодні від’їжджає до Москви після восьмиденного візиту, планує відвідувати Україну щорічно в День хрещення Русі, а можливо, і ще частіше.
XS
SM
MD
LG