Доступність посилання

ТОП новини
13 грудня 2019, Київ 12:55

Герман критикує Тимошенко як «озлоблену жінку» через заяву про позику МВФ


Заступник голови Адміністрації Президента Ганна Герман назвала сьогодні «антидержавною» і «антинародною» позицію лідера БЮТ Юлії Тимошенко після заяви опозиційного уряду з критикою позики МВФ.

«Кошти, які надійдуть від МВФ і які стануть значним стимулом для розвитку промисловості, для подолання кризи в Україні, стали кісткою в горлі Юлії Тимошенко. Й замість того, щоб подякувати світові за підтримку України, Тимошенко вилила чергову порцію жовчі та злості», – мовиться в заяві Герман.

За її словами, це «антидержавна постава» і «антинародна позиція».

Г.Герман вважає, що Ю.Тимошенко не зробила належних висновків зі своєї поразки на президентських виборах - не навчилася підніматися над власними амбіціями.

«На жаль, поразка на минулих виборах так нічого й не навчила Юлію Тимошенко. А отже, на неї чекає провал і на осінніх виборах до місцевих органів влади», – мовиться далі в заяві.

«Просто Україна і світ мають досить озлобленої жінки, яка не вміє підніматися над власними амбіціями», – заявила Ганна Герман про Юлію Тимошенко.

Раніше сьогодні опозиційний уряд висловив «жаль» із приводу останнього рішення Міжнародного валютного фонду надати Україні позику «стенд-бай» на суму понад 15 мільярдів доларів.

Опозиційний уряд також висловив сподівання, що «МВФ, який є знаний у світі обстоюванням демократичних і ринкових принципів, перегляне своє рішення на користь держави Україна, а не правлячого режиму».

Зокрема, на думку авторів заяви, оприлюдненої на сайті Блоку Юлії Тимошенко, рішення МВФ є «підтримкою режиму Януковича-Азарова в умовах очевидного згортання демократії, свободи слова та громадянських прав в Україні».

У заяві також висловлено переконання, що «ці кошти будуть використані владою для корупційних розрахунків із компанією «РосУкрЕнерго» відповідно до ганебно програного в червні цього року Стокгольмського арбітражу, про що неодноразово у своїх публічних зверненнях говорила Юлія Тимошенко».

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG