Доступність посилання

ТОП новини
20 Січень 2019, Київ 14:45

S&P пiдвищило рейтинги України у зв’язку з кредитом МВФ


Мiжнародне рейтингове агентство Standard&Poor’s пiдвищило довгостроковий рейтинг України за зобов’язаннями в iноземнiй валютi на один щабель – до В+ із В у зв’язку зi схваленням Мiжнародним валютним фондом нової кредитної програми для Києва.

Агентство також підвищило довгостроковий рейтинг України за зобов’язаннями у національній валюті з рівня В+ до ВВ-. S&P вивело рейтинги України зі списку CreditWatch (на перегляді), де вони перебували з 22 липня.

Агентство S&P, крім того, підтвердило короткострокові рейтинги України в іноземній і національній валюті на рівні В зі стабільним прогнозом і підвищило довгостроковий рейтинг країни за національною шкалою з рівня uaA+ до uaAA-.

«Рейтингова дiя вiдбулася за схваленням виконавчим комiтетом Мiжнародного валютного фонду рiшення про надання Українi стабiлiзацiйного кредиту (на 29 мiсяцiв) у розмiрi 15,15 мільярда доларів, що є надiйною опорою полiтичної стратегiї уряду i дає Українi негайний доступ до близько двох мільярдів доларів», – мовиться в повідомленні агентства.

«Ми вважаємо, що програма МВФ збiльшить шанси реалiзацiї стабiлiзацiйних заходiв, що пiдвищить стiйкiсть української економiки та фiнансiв громадського сектора, – заявив кредитний аналiтик агентства Кай Штукенброк. – Рiшення уряду України пiдвищити внутрiшнi тарифи на газ – вражаюче свiдчення нового полiтичного рiшення з вiдновлення фiнансового становища «Нафтогазу» та виконання умов програми МВФ».

28 липня рада директорів МВФ ухвалила рішення про виділення Україні в рамках нової програми stand by кредиту на суму понад 15 мільярдів доларів протягом 2,5 року.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG