Доступність посилання

ТОП новини
19 Березень 2019, Київ 05:58

Генпрокуратура обіцяє захищати журналістів


Генеральна прокуратура України запевняє, що захищатиме права засобів масової інформації від протиправних і злочинних посягань. Про це йдеться у висновку Генпрокуратури за результатами перевірки у зв’язку зі зверненням першого Президента України Леоніда Кравчука.

«Органи прокуратури, виконуючи доручення Президента України щодо обстоювання інтересів журналістів, активно застосовуватимуть надані законом повноваження для захисту прав ЗМІ від протиправних і злочинних зазіхань», – йдеться в повідомленні прес-служби Генпрокуратури.

У відомстві повідомляють, що з 2005 року органи прокуратури порушили і розслідували 23 кримінальні справи, що стосуються професійної діяльності журналістів. 11 із них направили до суду, шість – перебувають у провадженні.

Зокрема, за інформацією прес-служби, прокуратура Київського району Донецька направила до суду кримінальну справу стосовно співробітника спецбатальйону судової міліції «Грифон» за фактом перешкоджання професійній діяльності журналіста. За повідомленням, співробітник «Грифону» в приміщенні Київського райсуду Донецька завдав легких тілесних ушкоджень журналістові газети «Острів», що фіксував на відеокамеру судовий процес.

«Усі інші заяви про такі факти прокуратура розглядає відповідно до законодавства України», – мовиться в повідомленні.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG