Доступність посилання

18 Січень 2018, Київ 02:42

Уряд створив штаб з реагування на пожежі


При Кабінеті Міністрів України створили оперативний штаб для реагування на можливі надзвичайні ситуації у зв’язку з високою пожежонебезпекою. Як повідомив перший віце-прем’єр Андрій Клюєв на урядовому засіданні в середу, аналогічні регіональні штаби створили в усіх регіонах.

За словами Клюєва, у разі виникнення пожеж для їх ліквідації залучатимуть сили і засоби МНС, Міністерства оборони, внутрішніх справ, аграрної політики, Державної прикордонної служби, Держлісгоспу, Ради міністрів Автономної Республіки Крим та місцевих органів влади. При цьому перший віце-прем’єр особливо звернув увагу на те, що Міністерство оборони України має приділити особливу увагу щоденному контролю за станом складів боєприпасів та озброєнь. «Ми не маємо права допустити повторення ситуації, що склалася в попередні роки в Новобогданівці та Лозовій», – наголосив Клюєв.

Вчора Президент Янукович доручив Кабміну створити штаб для оперативного реагування та координації діяльності центральних і регіональних органів виконавчої влади у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежною небезпекою.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG