Доступність посилання

ТОП новини

НОК: шанси України на проведення зимової Олімпіади-2022 реальні


Президент Нацiонального олiмпiйського комiтету України Сергiй Бубка називає реальним проведення в Українi зимової Олiмпiади у 2022 роцi.

Про це вiн заявив пiд час зустрiчi з Президентом України Вiктором Януковичем у Криму, повiдомляє прес-служба глави держави.

«Мiжнародний олiмпiйський комiтет вважає, що семи рокiв достатньо, щоб з нуля пiдготуватись i провести Олiмпiйськi iгри на найвищому рiвнi. А сьогоднi, коли в нас є 12 рокiв i п’ять рокiв до моменту голосування на сесiї МОК, якщо ми пiдходитимемо до питання чiтко, за програмою, щороку виконуватимемо певний обсяг робiт iз будiвництва спортивних споруд, якi знадобляться нам до 2022 року, я вважаю – це реально», – сказав Бубка.

За словами президента НОК, до 2014 року необхiдно пiдготувати «всю iнформацiю, полiпшити iнфраструктуру, щоб у 2014 роцi висунути свою кандидатуру на проведення зимових Олiмпiйських ігор».

Напередодні віце-прем’єр Борис Колесніков вказував на гарні шанси Львівської області прийняти зимові Олімпійські ігри в 2022 році.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG