Доступність посилання

ТОП новини
17 Лютий 2019, Київ 03:43

Президент Росії прибув до Абхазії


Президент Росії Дмитро Медведєв прибув у неділю з неоголошеним візитом до самопроголошеної Абхазії, яку його країна офіційно визнає за «незалежну державу».

Він прибув до сепаратистського регіону Грузії на другу річницю початку російсько-грузинського воєнного конфлікту 2008 року, внаслідок якого Росія залишила Абхазію і ще один такий регіон, Південну Осетію, під контролем своїх військ, а потім визнала їхню самопроголошену незалежність.

Це перший відтоді візит до Абхазії президента Росії.

Російський керівник провів переговори з фактичним президентом сепаратистської влади Абхазії Серґеєм Баґапшем і прогулявся по набережній головного міста регіону Сухумі.

За повідомленнями, Медведєв пообіцяв розвивати всі відносини Росії з Абхазією – політичні, економічні і в галузі безпеки.

Із погляду Грузії Абхазія і Південна Осетія є територіями, окупованими Росією. Практично вся міжнародна спільнота визнає ці регіони за частини Грузії. За окремі «держави» їх визнали, крім Росії, також Венесуела й Нікарагуа в Південній і Центральній Америці і тихоокеанська держава-атол Науру.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG