Доступність посилання

ТОП новини

16 серпня спека охопить і західні області – Укргідрометцентр


Гідрометеорологічний центр прогнозує, що в західних областях із 16 серпня встановиться спекотна погода з температурою повітря +35 градусів і вище. Про це заявив керівник Гідрометцентру Микола Кульбіда.

За його словами, найближчими днями не буде серйозного просування прохолодної температури із заходу на схід. Проте, заявив Кульбіда, в найближчі кілька днів на два градуси знизиться температура в Київській, Чернігівській і Черкаській областях.

«Проте в наступні дні спекотна маса почне рухатися на захід, охоплюючи західні області України», – сказав Кульбіда.

Водночас він повідомив, що попередні прогнози Гідрометцентру дають сподівання на те, що після 20 серпня можна чекати на зміну кліматичної ситуації, але ця інформація ще буде уточнюватися.

Керівник Гідрометцентру також повідомив, що 8 серпня стало найспекотнішим днем за все літо, на більшості територій України, за винятком західних областей, зафіксували температуру вище від +30. При цьому в південних і східних областях вона сягнула +40...+41 градуса.

У Києві температура становила +39,2 градуса, що є третім результатом за 130 років спостереження за погодою в столиці.

В останні дні температура повітря в західних областях була найнижчою по Україні, у більшості районів не перевищуючи +30 градусів.

XS
SM
MD
LG