Доступність посилання

ТОП новини
20 Квітень 2019, Київ 15:11

Афганські правозахисники засуджують розправу над жінкою за зраду


Сіма Самар, голова афганської Незалежної комісії з прав людини, назвала «явним порушення прав людини» розправу над вагітною жінкою, яку, за повідомленнями, вчинили афганські таліби, звинувативши вдову в перелюбстві.

«Навіть якщо її дійсно звинувачували у скоєнні таких дій, вона повинна була постати перед судом. У нас є суди, і ми могли вести її справу на законних підставах. Не кожен може бути суддею. Польовий командир не може виступати в ролі судді», – заявила правозахисниця в інтерв’ю Радіо Вільний Афганістан, яке входить до корпорації Радіо Свобода – Радіо Вільна Європа.

На північному заході Афганістану таліби, за даними поліції, публічно розправилися з вагітною жінкою, звинувативши її в подружній зраді.

Представник поліції провінції Бадгіс повідомив, що 40-річна вдова отримала 200 ударів батогом перед тим, як була вбита пострілом в голову. Вбивство, про яке повідомили сьогодні, сталося в неділю у віддаленому районі Кадес, який контролюють таліби.

Представники талібів, однак, заявили сьогодні, що не несуть відповідальності за вбивство жінки.

У 1996–2001 роках, коли рух «Талібан» перебував при владі в Афганістані, була встановлена публічна страта за порушення законів шаріату.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG