Доступність посилання

18 Лютий 2019, Київ 18:17

Македонія полегшує візовий режим для українців


Македонія до 15 жовтня тимчасово зупинила візовий режим для громадян України, повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.

За повідомленням, відповідне рішення уряду Македонії набуло чинності 5 серпня.

Відповідно до нього, українці, які будуть відвідувати Македонію з короткостроковими візитами (до 90 днів) у період до 15 жовтня, можуть в’їжджати в цю країну за наявності закордонного паспорта, страхового поліса й необхідної для перебування в країні грошової суми або підтвердження про одержання фінансового забезпечення з інших джерел.

У повідомленні також мовиться, що це рішення не скасовує необхідності одержання відповідних дозволів і віз для українців, які планують перебувати в Македонії після 15 жовтня або в’їжджати в цю країну для трудової діяльності.

Водночас, додає МЗС, після 15 жовтня Македонія й Україна керуватимуться новою угодою між ними про взаємні поїздки громадян, яка набуде чинності 27 серпня.

За цією угодою, візи не вимагатимуться від громадян однієї з держав, які в’їжджатимуть до іншої на термін до 90 днів протягом 180 днів із діловою метою, для науково-технічних, освітніх, культурних чи спортивних обмінів, журналістської діяльності, навчання, лікування чи відвідання родичів або знайомих. Підставою для в’їзду таких громадян без візи буде належно оформлене офіційне запрошення.

Угода також стосуватиметься громадян, що їдуть до іншої держави з туристичною метою на строк до 30 днів. Їм для безвізового в’їзду буде потрібен оригінал договору про надання туристичної послуги (ваучеру) і підтвердження про прийняття від турфірми в тій країні.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG