Доступність посилання

ТОП новини

Директор ТВi просить Януковича про зустрiч


Директор телеканалу ТВi Микола Княжицький просить Президента України Вiктора Януковича про зустрiч щодо судового засiдання за позовом про позбавлення частот та анулювання лiцензiй на мовлення. Про це йдеться у вiдкритому зверненнi, оприлюдненому прес-службою телеканалу.

«Позбавлення частот двох незалежних телеканалiв було сприйняте мiжнародною спiльнотою як прямий наступ на свободу слова. Ми просимо зустрiчi з Вами тому, що Ви є гарантом i Конституцiї, i свободи слова, як Ви самi неодноразово заявляли. На очах у всiєї країни Ви доручили Валерiю Хорошковському (главi СБУ) розiбратися зi скаргами журналiстiв. Пiсля такого доручення Хорошковський мав би наступного дня подати у вiдставку. Тому що саме вiн на сьогоднi є символом обмеження свободи слова i конфлiкту iнтересiв не тiльки для всiх вiльних людей нашої країни, а й для всiєї Європи», – йдеться у зверненнi.

Напередодні представники «5 каналу» i телеканалу ТВi заявили, що побоюються, що на Київський апеляцiйний адмiнiстративний суд i його голову чинитимуть тиск з метою швидкого розгляду й ухвалення «однобокого» рiшення у справi про позбавлення телеканалiв частот.

За iнформацiєю телевiзiйникiв, розгляд справи в цьому суді запланований на 16 серпня 2010 року. Однак, наголошується у зверненнi, «5 канал» i ТВi не отримали жодної судової повiстки з визначенням дати, часу i мiсця розгляду справи.

Окружний адмiнiстративний суд Києва у повному обсязi задовольнив вимоги групи телеканалiв «Iнтер», яка оскаржувала рiшення Нацiональної ради з питань телебачення i радiомовлення вiд 27 сiчня 2010 року про видiлення телеканалам ТВi i «5 канал» додаткових частот для мовлення.
XS
SM
MD
LG