Доступність посилання

ТОП новини

Військова співпраця з Абхазією не новина і не секрет – МЗС Росії


Розміщення комплексу С-300 в Абхазії не порушує жодних міжнародних зобов’язань Росії, мовиться в заяві офіційного представника Міністерства закордонних справ Росії Андрія Нестеренка, розміщеній на офіційному сайті МЗС Росії.

«Щодо С-300, то ця система ППО є штатним озброєнням нашої військової бази в Абхазії, яке покликане вирішувати суто оборонні завдання. Його розміщення не може чинити дестабілізуючий вплив на ситуацію в регіоні і не порушує жодних міжнародних зобов’язань Росії», – сказав Нестеренко.

За його словами, російська військова співпраця з Абхазією і Південною Осетією не є новиною і не є секретом. «Вона здійснюється на основі відповідних міждержавних двосторонніх угод з єдиною метою – забезпечити безпеку молодих закавказьких республік і стабільність у регіоні в цілому. Актуальність цього більш ніж очевидна з урахуванням трагічних подій серпня 2008 року і реваншистських устремлінь Тбілісі, що зберігаються до цього дня», – сказав речник.

11 серпня головнокомандувач ВПС Росії генерал-полковник Олександр Зелін повідомив, що Військово-повітряні сили Росії розгорнули на території Абхазії зенітний ракетний комплекс С-300.

Міністерство закордонних справ Грузії звинуватило Росію в порушенні угоди про припинення вогню від 12 серпня 2008 року.
XS
SM
MD
LG