Доступність посилання

ТОП новини
24 Квітень 2019, Київ 23:20

Суд перенiс слухання справи про позбавлення частот «5 каналу» і ТВi


Київський апеляцiйний адмiнiстративний суд перенiс засiдання у справi про позбавлення частот низки телеканалiв, зокрема «5 каналу» та ТВi, на 26 серпня.

Як пояснив суддя, що головував на засіданні, таке рiшення ухвалили у зв’язку з тим, що частина осiб не була вчасно поiнформована про сьогоднiшнє засiдання суду, частина – не прибула на засiдання.

Київський апеляцiйний адмiнiстративний суд розглядав сьогодні справу за апеляцiйними скаргами «5 каналу» i ТВi за позовом компаній групи «Інтер», які пов’язують із головою СБУ Валерієм Хорошковським, щодо позбавлення додаткових частот та анулювання лiцензiй на мовлення.

Минулого тижня «5 канал» i ТВi заявили, що не отримували судової повiстки з визначенням дати, часу та мiсця розгляду справи.

У суботу три телеканали – 5-й, ТВі, а також телерадіокомпанія «Чорноморська» провели попереджувальний ефірний страйк. Сьогодні в інтерв’ю Радіо Свобода директор ТВі Микола Княжицький заявив, що в разі, якщо суд ухвалить рішення не на користь ТВі, телеканал подаватиме до міжнародних судів.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG