Доступність посилання

ТОП новини

В Адміністрації кажуть, що Януковича не обмежують в інформації


Президент Віктор Янукович володіє усім необхідним обсягом інформації про ситуацію в Україні та за кордоном. Про це заявив керівник прес-служби Президента України Денис Іванеско, коментуючи заяву прес-секретаря колишнього глави держави Віктора Ющенка Ірини Ванникової.

«Це, напевно, за часів Ющенка Ірина Ванникова могла за бажанням подавати Президентові ту інформацію, яку вона вважала за потрібне. Тепер вона судить інших по собі. Тому вважає, що така практика вибіркового інформування Президента, яка була за неї, збереглася досі», – заявив Іванеско.

За його словами, Янукович «володіє усією необхідною інформацією, яку отримує з кількох незалежних джерел, в тому числі й щодо заяв стосовно ситуації зі свободою слова». «Тому обмежити главу держави в інформації неможливо», – наголосив керівник прес-служби Президента.

Раніше речник екс-Президента Ющенка заявила, що чинного главу держави «відгороджують» від інформації про події в країні. Ванникова також висловила переконання, що «інформаційний голод навколо Президента Януковича є спланованою політикою».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG