Доступність посилання

ТОП новини

На День Незалежності в Києві все ж буде феєрверк


У зв’язку з поліпшенням погодних умов на більшій території країни Міністерство оборони України дозволило провести святкові феєрверки у дев’яти українських містах.

За повідомленням прес-служби Київської міської державної адміністрації, згідно з наказом міністра оборони України 24 серпня 2010 о 22:00 святкові феєрверки відбудуться у Києві, Севастополі, Одесі, Керчі, Вінниці, Львові, Житомирі, Рівному та Дніпропетровську.

У столиці України на честь 19-ї річниці Незалежності України відбудеться 20 залпів із п’яти позицій: Володимирської гірки, майданчиків біля музею Великої Вітчизняної війни, парку Перемоги (Дніпровський район), проспекту Маяковського (Деснянський район), стадіону Національного університету оборони України.

Водночас Київська міська державна адміністрація наголошує на необхідності дотримуватися правил протипожежної безпеки під час святкових та вихідних днів і закликає киян не використовувати самостійно пожежонебезпечні піротехнічні засоби.

Як повідомляли раніше, з огляду на підвищену небезпеку пожеж влада столиці, вслід за рішенням Президента Віктора Януковича, забороняла влаштовувати феєрверки у Києві в День Незалежності України.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG