Доступність посилання

ТОП новини

Україна відзначає День Незалежності


Президент України Віктор Янукович розпочне офіційне святкування молитвою за Україну в Києво-Печерській Лаврі, що належить Українській православній церкві Московського патріархату.

Після цього глава держави покладе квіти до пам’ятників Тарасові Шевченку і Михайлу Грушевському та візьме участь в урочистостях на Майдані Незалежності.

Серед менш офіційних святкових заходів – незалежна хода «Ріка вишиванок», організатором якої є музикант Олег Скрипка. Подія розпочнеться на столичній Контрактовій площі опівдні.

Святкуватимуть і окремі політичні сили. Всеукраїнське об’єднання «Свобода» проведе в центрі столиці акцію «Де твоя свобода?», а лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко разом зі своїми прихильниками збереться вдень біля пам’ятника Тарасові Шевченку.

США привітали українців із Днем Незалежності

Державний секретар США Гілларі Клінтон привітала українців із Днем Незалежності і висловила переконання на поглиблення подальшої співпраці між Україною та США.

«У наступному році Стратегічне партнерство посилить співпрацю між Україною та США в широкому колі питань – торгівлі, інвестиціях, економічному зростанні, енергетичній співпраці, політичному діалозі, верховенстві права, регіональній безпеці й територіальній цілісності», – мовиться в привітанні, повідомляє Держдепартамент США.

За словами Клінтон, під час свого останнього візиту до України вона відзначила прогрес у розвитку держави. «США горді бути вашим партнером. Ми знаємо, що ви продовжите працювати з тією ж енергією і старанням, щоб захищати і посилювати ваші демократичні інститути, розвивати громадянське суспільство, сприяти прозорості ринків, щоб закласти основу майбутній стабільності та процвітанню», – заявляє Клінтон.

Як зауважила держсекретар, Сполучені Штати підтримували Україну та її народ з часу незалежності. «І ми продовжимо підтримувати вас на шляху досягнення всіх благ демократії», – йдеться в привітанні.
XS
SM
MD
LG