Доступність посилання

ТОП новини

Лідер БЮТ закликає боротися за повернення держави до демократії


Одна з лідерів опозиції Юлія Тимошенко закликає кожного українця зробити свій внесок у справу боротьби за повернення держави на демократичний шлях розвитку.

Виступаючи на мітингу, присвяченому 19-й річниці з дня проголошення Незалежності України, вона заявила: «Нам потрібно готуватися і організуватися до напруженої і тривалої боротьби, яка раз і назавжди може завершитися вашою перемогою».

За її словами, опозиція діятиме за планом, що складається з 15 пунктів.

«Наше з вами завдання – не плакати і скаржитись, не розгублено дивитись в сьогодення і майбутнє, наше з вами завдання – скласти чіткий, лаконічний, але зрозумілий для кожної людини план, куди ми з вами рухаємось. І сьогодні, дорогі мої, головна ціль нашого святкування, нашого єднання, нашого зібрання – випрацювати чіткий план, що нам робити», – сказала вона.

Першим пунктом плану дій Тимошенко, яка називає себе лідером об’єднаної опозиції, назвала віру й чіткі дії своїх прихильників.

Крім того, вона заявила, що необхідно відмовитись від розмов про можливість від’єднання від України якихось регіонів, зокрема, Галичини чи Донбасу.

На її думку, необхідно «припинити звинувачення винних», а також об’єднатися всім політичним силам та громадським рухам навколо однієї ідеї – розвитку України. За словами Тимошенко, така ідея повинна реалізуватися не перед черговими виборами, а один раз, і її треба дотримуватися.

Крім того, вона заявила про необхідність припинити розмови про об’єднання опозиційних сил. На її думку, справжні опозиційні сили за півроку дій нової влади вже показали себе.

Також Тимошенко закликала своїх прихильників «зробити висновки з помилок». На її думку, представники громадянського суспільства і політики мають об’єднатися для боротьби проти чинної влади.

Вона зазначила, що необхідно «відкласти розділ на політичні кольори української громади».

Тимошенко закликала розпочати рух ідентифікації своїх прихильників. Зокрема, це стосується використання кольорів українського прапора її прихильниками на роботі, вдома, у громадських місцях.

Також, за її словами, однією з цілей боротьби опозиції проти чинної влади є забезпечення свободи слова.

Крім того, вона закликала українців 7 вересня зібратися на акції протесту проти підвищення комунальних тарифів.
XS
SM
MD
LG