Доступність посилання

ТОП новини

Україна розраховує на перегляд газової угоди з Росією – Азаров


Формула ціни на російський газ, незважаючи на отриману знижку в 100 доларів за тисячу кубометрів, як і раніше, залишається невигідною для України, і Київ проситиме у російських партнерів перегляду цієї формули. Про це повідомив прем’єр Микола Азаров.

«Ми ставимо за мету переглянути вкрай невигідну для України угоду з Росією і наполегливо переконуватимемо наших російських колег у необхідності це зробити», – сказав Азаров, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

При цьому прем’єр знову розкритикував попередній уряд за підписання неприйнятних для української економіки газових угод.

У травні Азаров вже заявляв, що Київ домагатиметься перегляду формули ціни газу.

21 квітня в Харкові в ході робочого візиту президента Росії Дмитра Медведєва в Україну були підписані доповнення до контракту на постачання природного газу між «Газпромом» і «Нафтогазом України».

Згідно з доповненнями, платежі за газ українська компанія здійснюватиме зі знижкою на величину зниження експортного мита при поставках газу до України, яка встановлюється урядом Росії.

Формула ціни і умова «бери або плати» залишаються без змін, наголошувалося в повідомленні управління інформацію ВАТ «Газпром».
XS
SM
MD
LG