Доступність посилання

ТОП новини
19 Лютий 2019, Київ 22:43

СБУ зайнялася м'ясом для в'язниць в Одеськiй областi


Служба безпеки України виявила факт нецiльової розтрати 29 мільйонів гривень, видiлених для забезпечення м'ясопродуктами установ Державного департаменту України з питань виконання покарань в Одеськiй областi.

Як повiдомляє прес-центр управлiння СБУ в Одеськiй областi, наприкiнцi 2009 року було укладено договiр мiж Державним департаментом України з питань виконання покарань i одним iз м'ясокомбiнатiв на постачання 1,5 тисячі тонн яловичини.

Проте, як з’ясувало слiдство, м'ясо до виправних колонiй постачалося лише на паперi та списувалося на харчування в'язнiв. Кошти на закупiвлю м'ясопродуктiв отримали в лютому цього року та привласнили органiзатори угоди.

Пiд час перевiрки складiв м'ясопереробного пiдприємства спiвробiтники СБУ спiльно з податкiвцями та фахiвцями контрольно-ревiзiйного управлiння Одеської областi зафiксували недостачу понад 1 тисячі тонн м'яса, яке мало перебувати на зберiганнi згiдно з документами.

Наразi за цим фактом порушено кримiнальну справу (розтрата майна або заволодiння ним iз використанням службового становища в особливо великих розмiрах групою осiб).

Триває слiдство.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG