Доступність посилання

ТОП новини
13 грудня 2019, Київ 02:33

У Гаазі завершуються дебати сторін на процесі щодо генерала Ґотовини


У Міжнародному кримінальному трибуналі у справах колишньої Югославії завершуються дебати сторін на процесі щодо колишнього хорватського генерала Анте Ґотовини, якого звинувачують у воєнних злочинах проти сербів.

Цього тижня представники обвинувачення і захисту виступлять з останніми заявами. Раніше прокуратура висловилась за те, щоб Ґотовину засудили до 27 років тюремного ув’язнення.

Для інших двох генералів, які проходять у справі Ґотовини, Івана Чермака і Младена Маркача, сторона обвинувачення вимагає по 17 і 23 років позбавлення волі відповідно.

У 1995 році ці три військові генерали керували кампанією вбивств і вигнання 200 тисяч сербів із самопроголошеного регіону Країна, який створили на частині території Хорватії місцеві серби, стверджують прокурори міжнародного трибуналу у Гаазі.

У Хорватії багато хто вважає генералів героями за їхню рішучу ліквідацію сербського сепаратистського утворення, заплющуючи очі на те, що хорватські воєначальники, за даними Гаазького трибуналу, при цьому теж допустилися злочинів.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG