Доступність посилання

ТОП новини
05 грудня 2019, Київ 22:11

Париж: образи іранських ЗМІ на адресу дружини Саркозі неприйнятні


Образи на адресу першої леді Франції Карли Бруні-Саркозі, опубліковані в іранській газеті «Kayhan» і підхоплені низкою ЗМІ Ірану, є неприйнятними, заявив сьогодні представник французького МЗС Бернар Валеро.

Відповідна реакція французького МЗС надійшла після того, як газета «Kayhan» оприлюднила 24 серпня статтю, в якій дружину президента Франції Ніколя Саркозі – Карлу Бруні-Саркозі назвали повією.

Раніше перша леді Франції розкритикувала плани іранської влади стратити жінку закаданням її камінням.

Бруні-Саркозі написала відкритого листа засудженій до страти 43-річній Сакіні Мохаммаді Аштіані, яку іранська влада визнала винною в зраді чоловікові.

У своєму листі дружина французького президента обурюється стосовно вироку іранської влади і захищає жінку: «За що було вирішено пролити Вашу кров і позбавити ваших дітей своєї матері? За те, що Ви жили і любили, за те, що Ви – жінка й іранка?».

За версією іранського телебачення, своїм листом перша леді Франції намагається виправдати свою «аморальність». Іранський телеканал звертає при цьому увагу на численні в минулому любовні афери Карли Бруні з впливовими знаменитостями.

Газета «Kayhan», яка вийшла зі заголовком «Французькі повії долучилися до протестів правозахисників», звинувачує колишню фотомодель, а нині першу леді в лицемірстві.

Заклики Бруні звільнити засуджену до смертної кари іранки підтримала відома французька актриса Ізабель Аджані.

Влада Ірану має найближчим часом винести остаточне рішення щодо покарання Сакіни Мохаммаді Аштіані.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG