Доступність посилання

ТОП новини

Париж: образи іранських ЗМІ на адресу дружини Саркозі неприйнятні


Образи на адресу першої леді Франції Карли Бруні-Саркозі, опубліковані в іранській газеті «Kayhan» і підхоплені низкою ЗМІ Ірану, є неприйнятними, заявив сьогодні представник французького МЗС Бернар Валеро.

Відповідна реакція французького МЗС надійшла після того, як газета «Kayhan» оприлюднила 24 серпня статтю, в якій дружину президента Франції Ніколя Саркозі – Карлу Бруні-Саркозі назвали повією.

Раніше перша леді Франції розкритикувала плани іранської влади стратити жінку закаданням її камінням.

Бруні-Саркозі написала відкритого листа засудженій до страти 43-річній Сакіні Мохаммаді Аштіані, яку іранська влада визнала винною в зраді чоловікові.

У своєму листі дружина французького президента обурюється стосовно вироку іранської влади і захищає жінку: «За що було вирішено пролити Вашу кров і позбавити ваших дітей своєї матері? За те, що Ви жили і любили, за те, що Ви – жінка й іранка?».

За версією іранського телебачення, своїм листом перша леді Франції намагається виправдати свою «аморальність». Іранський телеканал звертає при цьому увагу на численні в минулому любовні афери Карли Бруні з впливовими знаменитостями.

Газета «Kayhan», яка вийшла зі заголовком «Французькі повії долучилися до протестів правозахисників», звинувачує колишню фотомодель, а нині першу леді в лицемірстві.

Заклики Бруні звільнити засуджену до смертної кари іранки підтримала відома французька актриса Ізабель Аджані.

Влада Ірану має найближчим часом винести остаточне рішення щодо покарання Сакіни Мохаммаді Аштіані.
XS
SM
MD
LG