Доступність посилання

ТОП новини

Україна і Гонконг підписали угоду про скасування візового режиму


Сьогодні у Гонконгу міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко та глава зовнішньополітичного відомства Гонконгу підписали Угоду між Кабінетом Міністрів України та урядом Спеціального адміністративного району Сянган (Гонконг) КНР про взаємне скасування віз.

Підписання документа відбулося в рамках офіційного візиту Президента України Віктора Януковича до Гонконгу.

Як відзначив на церемонії підписання глава держави, зазначена домовленість є практичним кроком, який сприятиме активізації економічного співробітництва України і Гонконгу та значно спростить взаємні візити представників ділових кіл двох держав.

Відповідно до угоди безвізовий режим між Україною і Гонконгом скасовується з 4 листопада.

Угода також не потребує ратифікації між парламентами.

В рамках цього візиту також була підписана угода між Державною митною службою України та Департаментом митних зборів і акцизів САР Сянган (Гонконг) про співробітництво і взаємну адміністративну допомогу в митних справах.

Гонконг, відомий також як Сянган, після повернення 1997 року під суверенітет Китайської Народної Республіки отримав у її складі статус спеціального адміністративного району, що означає, зокрема, до певної міри автономну від решти КНР політику в низці питань, серед яких і візова політика.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG