Доступність посилання

ТОП новини

Янукович незадоволений павільйоном України в Шанхаї


Президент України Віктор Янукович під час державного візиту в Китайську Народну Республіку в неділю, 5 вересня, відвідав Усесвітню виставку «Експо-2010» в Шанхаї. Про це повідомляє прес-служба Президента.

«Що стосується українського павільйону, дуже добре, що ми тут є. Однак, безумовно, він не відповідає нашим побажанням, не відповідає тому, що б ми хотіли тут показати. Це величезний недолік у державній політиці, який треба буде наповнювати змістом», – заявив Президент в інтерв'ю українським журналістам після знайомства з експозицією.

Глава держави подякував людям, які приїхали до Шанхаю для участі у виставці. «Але Україна набагато ширша, ніж цей павільйон… Концепція зрозуміла, її треба наповнювати змістом», – додав Президент. Він висловив упевненість, що участь у подібних міжнародних виставках є одним із кроків, які у подальшому вестимуть нашу державу в майбутнє.

Традиція всесвітніх виставок (Expo) почалася ще в середині XIX століття, а перша відбулася в 1851 році в Лондоні. З тих пір виставки проводяться один раз у декілька років в різних містах світу.

Віктор Янукович перебував в КНР із державним візитом з 1 по 5 вересня 2010 року. Під час візиту, за словами Президента, були підписані угоди про інвестиційні проекти об'ємом близько 4 мільярдів доларів.
XS
SM
MD
LG