Доступність посилання

ТОП новини
18 Квітень 2019, Київ 23:20

Парламент відкрив нову сесію


Верховна Рада шостого скликання відкрила свою сьому сесію. Про це оголосив голова парламенту Володимир Литвин. У залі зареєструвалося 399 депутатів.

У церемонії відкриття сесії беруть участь Президент України Віктор Янукович, члени Кабінету Міністрів на чолі з прем’єром Миколою Азаровим, голова Верховного Суду України Василь Онопенко, голова Вищого адміністративного суду Олександр Пасенюк, голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков, керівники Національного банку України, Рахункової палати, Фонду державного майна, Вищої ради юстиції, Антимонопольного комітету, генеральний прокурор.

Відповідно до календарного плану, парламент закриє цю сесію 14 січня 2011 року. Парламент буде працювати 10 тижнів у пленарному режимі, 5 тижнів – у комітетах і фракціях, 4 тижні – з виборцями, а також проведе 10 «годин питань» до Кабінету Міністрів.

Перед початком сьогоднішнього засідання депутати від фракції Партії регіонів зібралися біля трибуни парламенту, щоб не дозволити бютівцям заблокувати роботу Ради.

Тим часом, на робочих місцях депутатів від фракції Блоку Юлії Тимошенко поверх рядів лежать плакати з написами «Стоп комунальному й газовому свавіллю!», «Галопуючі ціни – геноцид українців».

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG