Доступність посилання

ТОП новини
17 Листопад 2018, Київ 15:03

Дніпропетровська опозиція перенесла протест через регіоналів


Дніпропетровська опозиція була змушена перенести акцію протесту в вівторок від будівлі міської ради до Оперного театру, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Площа перед Дніпропетровською міською радою, де планували мітингувати опозиціонери, виявилася зайнятою сотнями прихильників Партії регіонів та наметами регіоналів.

У мітингу опозиційних сил біля Оперного театру взяло участь понад 2 тисячі людей, активістів місцевих осередків партій «Наша Україна», «Конгрес українських націоналістів», «Батьківщина», «Громадська сила» та Української народної партії.

У руках вони тримали плакати з написами «Ні – новим тарифам на газ!», «Справедливість є, за неї треба боротись», «Досить знущатись над народом!».

За словами організаторів, їхня акція мала мати суто соціальний характер – людей збирали, щоб висловити протест проти зростання цін на газ і продукти харчування.

А те, що регіонали зайняли площу біля міськради, опозиціонери розцінили як «свавілля» і «наступ на свободу слова».

Вони заявили, що були змушені проводити свій захід в іншому місці з міркувань безпеки і через побоювання провокацій.

Учасникам акції протесту лідери зібрання запропонували підтримати резолюцію з закликом про «рішуче «ні» наступові на громадянські та соціальні права».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG