Доступність посилання

ТОП новини

Турчинов прийшов на допит до СБУ


Колишній перший віце-прем’єр-міністр України Олександр Турчинов прибув на допит до Служби безпеки України. «Мені не повідомили, з якого приводу мене викликають. Справа втому, що коли працівники СБУ і міліції захотіли потрапити до моєї квартири у мою відсутність, я сам набрав слідчих СБУ і сказав, що не треба лякати або тероризувати мою родину, я сам в зручний для них час можу підійти без будь-яких повісток і запрошень», – сказав Турчинов біля будівлі СБУ.

Говорячи про те, чи не може статися так, що після виклику до СБУ його затримають, бютівець сказав: «У країні відбуваються репресії, і всі, хто займається політичною діяльністю повинні бути готові до провокацій, до тиску силовиків, до фальсифікацій замовних справ. Тому, на жаль, політика в чинних умовах, а саме опозиційна робота, потребує постійної готовності до будь-якої провокації».

Політик вкотре наголосив, що готовий відповідати за свою діяльність на державній посаді.

Турчинов обіймав посаду першого віце-прем’єр-міністра із грудня 2007 року по березень 2010 року. Він також обіймав посаду голови СБУ з 4 лютого по 8 вересня 2005 року, однак пішов у відставку після звільнення з посади прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

XS
SM
MD
LG