Доступність посилання

ТОП новини

Від допомоги на оздоровлення відмовилися лише шість депутатів – ЗМІ


Від матеріальної допомоги на оздоровлення, що надається до планової відпустки, відмовилися лише шість депутатів Верховної Ради. Як пише газета «Дзеркало тижня», серед них немає Ріната Ахметова, Таріела Васадзе, Богдана Губського, Костянтина Жеваго, Олександра Фельдмана і багатьох інших представників різних політсил, яких вважають найбагатшими людьми України.

Загалом, за даними високопоставленого джерела «Дзеркала тижня» в Апараті Верховної Ради, цього літа заяви на відпустку написав 441 депутат з 450. З різних причин цього не зробили дев’ять парламентарів.

Як повідомила «Дзеркало тижня» прес-секретар Владимира Литвина Ольга Чорна, з інших депутатів при виході у відпустку від матеріальної допомоги на оздоровлення, передбаченої законодавством, відмовилися Василь Горбаль (Партія регіонів, голова Львівської ОДА), Анатолій Гриценко (НУНС), спікер парламенту Володимир Литвин, Едуард Прутник (ПР), Георгій Скудар (ПР) і Арсеній Яценюк (НУНС).

Розмір матеріальної допомоги на оздоровлення, передбаченої до планової відпустки, дорівнює зарплаті депутата за один місяць (15-18 тисяч гривень).

Газета нагадує, що згідно з ухваленим у травні і обнародуваним у ЗМІ кошторисом парламенту на 2010 рік, на статтю «депутатське оздоровлення» в бюджеті закладено понад 17 мільйонів гривень.

Тижневик «Дзеркало тижня» ще 12 серпня звернувся з офіційним запитом в Апарат Верховної Ради і регламентний комітет парламенту з проханням надати дані про депутатів, які відмовилися від матеріальної допомоги, але відповіді досі так і не одержав.
XS
SM
MD
LG