Доступність посилання

ТОП новини

Турчинова викликали до СБУ як свідка у справі «РосУкрЕнерго»


Колишнього першого віце-прем’єр-міністра України Олександра Турчинова викликали до Служби безпеки у зв’язку зі справою «РосУкрЕнерго». Про це він повідомив після того, як вийшов з СБУ, де провів майже дві години.

«Керівництво НАК «Нафтогаз» практично передано приватній компанії «РосУкрЕнерго», і шкода, що замість того, щоб розслідувати цю справу, замість того, щоб розслідувати корупцію, пов’язану з високопосадовцями, які фактично віддають державні ресурси компанії «РосУкрЕнерго» і є реально співвласниками цієї компанії, розслідується справа проти державних посадовців, які захищали інтереси України», – сказав Турчинов.

За його словами, у своїх свідченнях слідчому СБУ він заявив, що вважає дії колишнього керівництва митниці, НАК «Нафтогаз» такими, що відповідають Конституції України та чинному законодавству, «а головне – державним інтересам».

Турчинов повідомив, що його допитували як свідка у цій справі, і він не знає, чи це останній його допит. Він також заявив, що слідчі СБУ поводились з ним чемно.

У справі «РосУкрЕнерго» нині під вартою перебувають двоє високопосадовців, які працювали у попередньому уряді Юлії Тимошенко – колишній перший заступник голови НАК «Нафтогаз України» Ігор Діденко та екс-керівник Державної митниці Анатолій Макаренко.

XS
SM
MD
LG