Доступність посилання

ТОП новини

Прем’єр: Україна не обмежуватиме експорт зерна


Уряд України не планує запроваджувати будь-які обмежувальні заходи на експорт зерна, заявив прем’єр Микола Азаров сьогодні в Сiмферополi.

«Незважаючи на посуху, зiбрано достатнiй для того, щоб забезпечити всi експортнi та внутрiшнi можливостi, врожай. Триває збирання пiзнiх зернових. Ми орiєнтуємося на те, що ми повнiстю забезпечимо себе продовольчою пшеницею, фуражним зерном… Ми наразi зiбрали зернотрейдерiв i сказали їм вiдверто, який обсяг приблизно ми можемо випустити за кордон, для того, щоб скласти графiк експорту зерна, щоб вiн не порушив нашої цiнової стабiльностi та нашої забезпеченостi продовольчим зерном», – заявив прем’єр, виступаючи на нарадi щодо розвитку Автономної Республiки Крим.

Перший віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв раніше заявляв, що нормалізація ситуації на ринку зерна в Україні відбудеться після завершення його закупівлі до Аграрного фонду і Держрезерву.

Міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк заявив, що Кабмін на сьогодні відмовився від квотування експорту зерна. За його словами, баланс зерна сьогодні дозволяє здійснювати експорт.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG