Доступність посилання

ТОП новини

Суд відмовився задовольнити скаргу про перешкоджання журналістові


Апеляційний суд Києва залишив без задоволення апеляційну скаргу журналіста «Нового каналу» Сергія Кутракова, який оскаржував відмову суду першої інстанції порушити кримінальну справу за перешкоджання його професійній діяльності працівниками міліції, повідомив сьогодні на брифінгу заступник прокурора столиці Григорій Остафійчук.

За його словами, прокуратура Шевченківського району Києва 17 квітня порушила кримінальну справу за фактом перешкоджання професійній діяльності кореспондентові «Нового каналу», однак 12 липня районний суд скасував постанову про порушення справи, а пізніше Апеляційний суд Києва підтвердив правомірність цього рішення суду першої інстанції.

Ідеться про інцидент, що стався 8 квітня в приміщенні «Українського дому», коли кореспондент «Нового каналу», виконуючи редакційне завдання, знімав сюжет про відкриття фотовиставки «Волинська різанина: польські та єврейські жертви ОУН-УПА».

Тоді охоронці насильно виштовхали кореспондента телеканалу з коридору службового виходу, завдавши йому при цьому тілесних ушкоджень.

У квітні «Новий канал» подав заяву до прокуратури щодо дій охорони в «Українському домі» та бездіяльності присутніх при цьому працівників міліції під час нападу на кореспондента.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG