Доступність посилання

ТОП новини

Адвокат у справі Гонгадзе має багато питань щодо замовника вбивства


Обвинувачення, яке базується на тому, що колишній генерал міліції Олексій Пукач отримав замовлення вбити журналіста Георгія Гонгадзе від на той час міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка, залишає багато запитань, сказала адвокат вдови журналіста Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко.

Так вона прокоментувала агентству «УНІАН» повідомлення Генеральної прокуратури України про закінчення досудового слідства у кримінальній справі за обвинуваченням у вчиненні вбивства Гонгадзе, за яким у постанові про пред’явлення Пукачеві обвинувачення вказано, що він отримав від Кравченка усну вказівку-замовлення вбити журналіста.

За її словами, «Кілька логічних ланцюжків виявляються розірваними, але остаточний висновок можна буде робити після вивчення матеріалів досудового слідства».

Раніше сьогодні було оголошено, що, за результатами досудового слідства у справі щодо вбивства журналіста, єдиним замовником і підбурювачем вбивства Георгія Гонгадзе є тодішній міністр внутрішніх справ Юрій Кравченко, який пізніше наклав на себе руки.
XS
SM
MD
LG