Доступність посилання

ТОП новини

Мати Гонгадзе скаржиться на «бездіяльність» Генпрокуратури


Вказівка на колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка як на замовника вбивства Георгія Гонгадзе – це спроба Генеральної прокуратури «замести сліди бездіяльності», заявила мати вбитого журналіста Леся Гонгадзе.

Як сказала вона в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна», те, що все хочуть списати на небіжчика (Кравченко пізніше наклав на себе руки), – «це звичайна справа».

Леся Гонгадзе також повідомила, що ні вона, ні її адвокат не одержували документів про те, що вони можуть розпочати вивчення матеріалів справи.

Вона додала, що не має наміру ходити на судові засідання і попросила адвоката, щоб той не підписував жодних документів.

Раніше сьогодні було оголошено, що, за результатами досудового слідства у справі щодо вбивства журналіста, єдиним замовником і підбурювачем вбивства Георгія Гонгадзе є тодішній міністр внутрішніх справ Юрій Кравченко.

За повідомленням Генпрокуратури, з 15 вересня мати загиблого журналіста, його дружина та їхній адвокат можуть почати ознайомлення з матеріалами кримінальної справи за обвинуваченням колишнього генерала міліції Олексія Пукача у вбивстві Георгія Гонгадзе, бо досудове слідство у ній закінчується.
XS
SM
MD
LG