Доступність посилання

ТОП новини

Замовником убивства Гонгадзе був не тільки Кравченко – адвокат


Адвокат дружини загиблого журналіста Георгія Гонгадзе Мирослави Валентина Теличенко висловила сьогодні переконання, що в справі Гонгадзе тодішній міністр внутрішніх справ Юрій Кравченко був не єдиним замовником убивства.

Вона нагадала під час міжнародної конференції «10 років по тому – вбивство Георгія Гонгадзе не розкрите: пошук нових шляхів боротьби з безкарністю», що, за версією Генеральної прокуратури, єдиним замовником убивства Гонгадзе є нині покійний Кравченко.

За її словами, вона переконана, що така версія «мало ймовірна». На її думку, оскільки Кравченко та Гонгадзе не були знайомі, то і підстав у міністра замовляти вбивство журналіста не могло бути. Тому, вважає Теличенко, мали б бути й інші замовники, і Кравченко не міг бути єдиним.

У Генеральній прокуратурі в вівторок оголосили, що, за результатами досудового слідства у справі щодо вбивства журналіста, єдиним замовником і підбурювачем вбивства журналіста Георгія Гонгадзе є тодішній міністр внутрішніх справ Юрій Кравченко, який пізніше, за офіційною версією, наклав на себе руки.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG