Доступність посилання

ТОП новини

На Прикарпатті мер райцентру відповідатиме за підробку рішення сесії


За матеріалами співробітників Державної служби боротьби з економічною злочинністю порушено кримінальну справу стосовно міського голови одного з райцентрів Прикарпаття за зловживання службовим становищем, повідомив керівник центру зв’язків із громадськістю УМВС України в області Василь Гультайчук.

За його словами, правоохоронці документально з’ясували, що міський голова, зловживаючи владою та службовим становищем, діючи умисно з корисливих мотивів та в інтересах третіх осіб, одноосібно сфальсифікував рішення сесії міської ради в листопаді 2007 року.

На основі сфабрикованих документів одному громадянинові було виділено дві земельні ділянки площею 0,08 гектара і 0,07 гектара в межах райцентру. Згодом він цю землю приватизував.

Згідно з висновками про експертну грошову оцінку земельних ділянок, унаслідок протиправних дій міського голови громадським інтересам завдано збитків на суму майже 52 тисячі гривень.

За словами Василя Гультайчука, у діях державного службовця слідство вбачає ознаки складу таких злочинів, як зловживання владою і службовим становищем, а також службове підроблення, що спричинили тяжкі наслідки.

Щодо міського голови вжито запобіжний захід – підписку про невиїзд.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG